اقدامات اعتماد زدای اروپادر روزهای اخیر شاهد اقدامات ضدایرانی از سوی برخی کشورهای اروپایی از جمله انگلیس و فرانسه بودیم که در این زمینه می‌توان به تلاش ناکام آنها برای تصویب قطعنامه علیه کشورمان و بیانیه ضدایرانی دیروز آنها اشاره کرد.

لینک منبع

قالب وردپرس

اسرائیل، نگران انفعال آمریکا در مقابله با ایران در سوریه استیک مقام رژیم صهیونیستی گفته که آمریکا به اندازه کافی به این رژیم برای مقابله با حضور ایران در سوریه کمک نمی‌کند و بین لفاظی‌ واشنگتن با اقدام آن علیه ایران، شکاف بزرگی دیده می‌شود.

لینک منبع

قالب وردپرس

نامه سیف به شریعتمداری درباره حذف دلار از ثبت سفارش/ کاهش تقاضای دلار در صرافی‌ها هدف نامه‌نگاری رئیس‌کلدر نامه رئیس کل بانک مرکزی به وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است: همچنان امکان ثبت‌سفارش واردات کالا با دلار آمریکا در سامانه سازمان توسعه تجارت فراهم است، در حالی که سیاست دولت حذف دلار از مبادلات است.

لینک منبع

قالب وردپرس

پربازدیدترین خبرهای فارس در 9 اسفندماهفیلم واکنش مجری تلویزیون به ماشین حمید استیلی و عکس جالب یک نماینده، فیلم مصاحبه فیروزآبادی با فارس درباره موسوی و حمایت سران ناتو از سران فتنه، رونمایی از پروژه موشکی «آذرخش» در هوانیروز سپاه، علت عدم سوخت رسانی به هواپیمای ظریف در آلمان و بخشنامه جدید واردات خودرو پر بازدیدترین خبرهای فارس در 9 اسفندماه بود.

لینک منبع

قالب وردپرس

پربحث‌ترین خبرهای فارس در 9 اسفندماهواکنش قاسمی به خبر عدم سوخت رسانی به هواپیمای ظریف، تمدید مهلت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند، کسی برای زمین کارخانه رشت الکتریک دندان تیز نکند، کسانی که در دانشگاه آزاد به نظام و اسلام بی‌حرمتی کنند تحمل نمی‌کنیم و خبر زوددویچه از عدم سوخت رسانی به هواپیمای ظریف پر بحث‌ترین خبرهای فارس در 9 اسفندماه بود.

لینک منبع

قالب وردپرس